WEB TASARIM & YAZILIM

Web siteleri ürünlerimizi veya hizmetlerimizi tanıtmak amacı ile tasarlanmış 24 saat firmamizi tanıtan pazarlamacılardır. Bu pazarlamacıları en iyi şekilde giydirip bakımlarını yaptiktan sonra en son teknolojik ürünlerle yeni müşteriler bulması için piyasa göndermek sirketlerin doğru tanitimlari için en dogru yollardandir.

Firmanızı 7/24 hizmete açık tutarak , şirketiniz kapalı olsa bile açık bir şube sunar.

Dünyanın her yerine sınırsız reklam yaparak ulaşmanızı sağlar.

Televizyon ve basına oranla detaylı, sınırsız ve ekonomik bir reklam aracıdır.

Broşür, Katalog, Afiş, Reklam filmi gibi reklam araçlarının hepsini kapsayabilir.

Diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracı web sitesidir

E-TİCARET ÇÖZÜMLER

Eticaret websitesi sahibi olduğunuzda mağazanızın açık olması durumu artık sadece sunucunuzun açık olmasıyla alakalıdır. Günümüzde hosting firmaları 100% uptime garantisi verdiğine göre , artık 7/24 satış yapabilirsiniz. Siz bilgisayarınızın başında olmasanız bile kullanıcılar sitenizden alışveriş yapabilirler.Son yıllarda web siteleri üzerinden elde edilen kazanç birçok dev şirketi geride bırakarak büyük bir kazanç sektörü haline gelmiştir.

WEB HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Bilişim Ajans Group tüm hosting sunucularını Türkiye'de kendi network altyapısıyla hızlı ve sorunsuz internet erişimi ile hizmete sunuyor. Kurumsal ölçekli donanımlarımız sayesinde en az downtime garantisi Bilişim Ajans Group'da

Linux ve Windows sunucularımız üzerinden size özel hazırladığımız kurumsal web hosting paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Linux ve Windows sunucularımız üzerinden Cpanel ve Pleskpanel ile hosting hizmetinizi kolayca yönetebilirsiniz. Php ve Mysql ve Asp, Aspx uygulamalarınızdan maksimum performansı sunucularımızda yaşayabilirsiniz.

LiNUX HOSTİNG          WİNDOWS HOSTİNG          BAYİ HOSTİNG

DEDİCADET SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

Sunucu kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması tamamen kendine birçok avantaj sağlamaktadır. Sunucu üzerindeki bu avantajlı uygulamaları şöyle sıralayabiliriz. Bu uygulamalar tek bir sunucu üzerine kurulacağı gibi birden fazla sunucuya da farklı uygulamalar kurulabilir.

Web Server: Müşterilerimizin var olan web sayfalarını internet üzerinde yayınlanması için kurulan uygulamadır. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz, dışarıdan başka bir firmadan Web Sayfası hosting hizmeti almak zorunda kalmayıp ek bir kazanç sağlamış olur

Güçlü Altyapı

Güvenilir Hizmet

Etkili Çözümler

7/24 Online Destek

 

 

                     

WEB TASARIM YAZILIM.

Özgün,Mobil ve Seo Uyumlu Görsel Web Tasarım Yazılım Hizmetleri.

Şirketimizin artısı olarak gördüğü özelliği arandığında ulaşılabilir olmak, yaptığı işin arkasında durmak, çalışmasını yürüttüğü kurum yada kişilere kaliteli hizmet verebilmesidir. Bilişim Ajans Olarak, web tasarımı, web yazılımı üretirken; Edindiği tecrübesiyle, geliştirdiği sezgisiyle müşterilerini anlar, müşterilerinin isteklerine, taleplerine elinden geldiğince mükemmel şekilde Hizmet Sunmayı İlke Edinmiştir.


Copyright © 2016 Bilişim Ajans Group. Tüm Haklarımız Saklıdır.